עבודתי עם חנה דותן החלה עם מינויי לתפקיד מנכ"ל חברת אדקו טכנולוגיות. מנכ"ל בארגון הינו תפקיד המחייב מיומנויות ורגישות רבה הנדרשת על מנת להוביל אנשים בתהליך מרתק של שינוי ושיפור מתמיד, תוך רתימת העובדים ויצירת תרבות ארגונית המאפשרת צמיחה.
למעשה, הבחירה לעבוד עם חנה הייתה ההחלטה הראשונה שקיבלתי כמנכ"ל, החלטה שהתקבלה מתוך הבנה של הקשיים והאתגרים עמן הארגוןהעובדים ואני צפויים להתמודד. מן ההתחלה היה לי ברור שחנה הינה האדם המתאים ביותר ללוות את הארגון ואותי במסע.
חנה ניחנה באמפטיות בלתי רגילה, רגישות עמוקה והבנה אמיתית של תהליכים פנימיים אצל בני אדם כמו גם בדינאמיקה המורכבת המלווה תהליכים ארגוניים משמעותיים.
תחושתי היא שלחנה מחויבות אינסופית כלפי הארגון. המחויבות והכנות אשר מאפיינים את חנה יצרו אמון רב כלפיה בקרב העובדים והמנהלים בארגון ואלה היוו את הבסיס לבניית הצוות המוביל, יצירת התשתית של הערכים והתרבות הארגונית ותחילת ההטמעה של השיפורים.
חנה דותן מלווה אותי באימון אישי וייעוץ כמו גם בליווי של מנהלים בכירים נוספים בארגון וכן הדרכת סדנאות, פיתוח מנהלים וליווי תהליכי שיפור ושינויים ארגוניים. השפעתה של חנה הינה בולטת ומשמעותית ואין לי ספק שהארגון היה נראה היום אחרת ללא השקעתה הרבה של חנה.
ללא ספק, גם אני, כמנהל של אנשים, עברתי שינוי אישי במהלך השנה וחצי האחרונות, שינוי אשר תרם רבות ליכולתי להוביל את הארגון.

נאור גרין
מנכ"ל אדקו טכנולוגיות