זיווה אפרים, מחזור 22

חנה, תודה ענקית

אני רוצה להוקיר אותך על כל כך הרבה דברים-על האדם הנפלא שאת, על ההשראה... אינני יודעת אם את מודעת להשפעה הגדולה שלך על אנשים ,אך ההשפעה של נוכחותך עליי הייתה עצומה. אני לוקחת איתי הרבה מאוד ממה שלמדתי ממך הן חומר לימודי והן חוויתי, ובעיקר למדתי להעריך בזכותך, עד כמה עוצמות, מחויבות וידע יכולות להיות לאדם-את דוגמא לכך!

רוצה להודות על החינוך לערכים, על אהבת האדם שבך, על המנהיגה שאת במרחבים בהם את נמצאת, על המחויבות להעביר לנו את חומר הלימוד, והחוויה של להיות יועץ ארגוני אשר עובד מול אנשים וחברות ומעבר לכך- איך להיות אדם שפועל על פי הערכים שלו ולא נכנע לנסיבות החיים.

מאוד מאוד נהניתי מהנחיותייך ומהעוצמות שאת מקרינה. תודה!!
זכיתי להכירך ולהיות התלמידה שלך.

רוצה להוקיר אותך על מי שאת מנהיגה בעלת עוצמות ואנרגיות מדהימות, על יכולת ההקשבה שלך גם מעבר למילים, על אהבת האדם והמחויבות שלך להקנות ערכים ולעשות שינויים בחיי אנשים,על היופי הפנימי והחיצוני שלך, ועל כך שגם בזמנים קשים לא וויתרת עלינו,להיפך, היית יותר נחושה להעביר לנו את הידע הנרחב שלך והערכים שאת מתנהלת על פיהם, לעשות מאתנו יועצים ארגוניים, מחויבים לערכים אנושיים ומעבר לכך אנשים ערכיים.

רוצה להודות על האנרגיות שאני לקחתי בימים בהם הנחיית, ועל התובנות שליוו אותי במהלך תקופות ארוכות לאחר מכן. ועל כך שנגעת בליבי והיית חלק ממהלך שנת חיי האחרונה. (אני זוכרת את אותו היום בו שאלת אותי שאלה אחת, ונגעת בי במקום שהעלה דמעות בעיני. זו היכולת שלך לאמן, להדריך, להקשיב ולגעת בלב של האנשים).

אנא המשיכי להשפיע על אנשים וארגונים כדי לגרום לעולם להיות טוב יותר,מקשיב ומתחשב.
מאחלת לך את כל הטוב,הרבה שלווה ונחת מהקיים בעולמך,וכן תמשיכי להיות מנהיגה עוצמתית ולהשפיע על מסות רבות של אנשים.


בהערכה הערצה ואהבה רבה
חיבוק ענק


זיווה אפריים
קורס יעוץ ארגוני 22